Це позаштатний радник Єрмака Олександр Бевз, сімейний бізнес якого серйозно піднявся завдяки війні. Виробниче підприємство “ЄВАС”, власником якого є отець Олександра, заробило за 2022-2023 рр., згідно з офіційною звітністю, понад 200 млн грн доходів та 55 млн грн чистого прибутку.
У порівнянні з довоєнними показниками прибутковість фірми зросла більш ніж у 20 разів.
А все тому, що "ЕВАС" є основним постачальником гуми та гумової фурнітури для компанії "Таланлегпром", а "Таланлегпром" є основним постачальником взуття для ЗСУ.
Лише за 2023-2024 роки. вона уклала з Міноборони договори майже на 2 млрд грн.
Ще 80 млн грн заробила за два останні роки інша фірма з пулу Бевзов - ТОВ "Єврогуму".
В ВП “ЄВАС” Бевз працює заступником директора з організаційних та юридичних питань. У ВП він був одним із ключових менеджерів, відповідальних за підготовку червневого Саміту світу у Швейцарії.
За збігом обставин Бевз є однокурсником Зарівної.